16 marca 2012

Wyróżnione serum wzmacniające do paznokci

Kosmetyków odżywiających nigdy dość, zwłaszcza, jeśli chodzi o włosy, czy paznokcie. Dzisiejszy jest Wam pewnie dobrze znany, chociażby lawiną pozytywnych komentarzy i oficjalnym wyróżnieniem - KWC.

INFORMACJE
Od producenta: "Serum wzmacniające do paznokci z wapniem i witaminą C. Zawiera kompleks wyciągów z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia zamkniętych w kapsułkach liposomów. Wiśnia egzotyczna jest bogatym źródłem wit. C, A i F, które stymuluje regenerację komórek i syntezę kolagenu."
Pojemność:
11ml.
Cena: ok. 7zł.
Firma: Lovely - Wibo.
Dostępność: Rossmann.
Wersje: ogółem Lovely posiada bogatą ofertę odżywek i innych preparatów pielęgnacyjnych do paznokci.

PLUSY
+ utwardza paznokcie
+ zapobiega ich łamaniu
+ dość szybko odparowywuje
+ cena

MINUSY
- krótki pędzelek, którym później ciężko dosięgnąć resztekserum
- aby kuracja przyniosła efekty trzeba zrobić sobie przerwę od wszelkich lakierów i malować nim kilka razy dziennie (najlepiej) czyste paznokcie
- zapach jakby przedojrzałej wiśni
- brak składu na opakowaniu

SPOSTRZEŻENIA
Brak. Całkiem przyzwoity produkt.:)

6 komentarzy:

  1. Mam jedną z odzywek tej firmy, ale u mnie się nie sprawdziła.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś nosiłam paznokcie akrylowe , które doszczętnie zniszczyły moje naturalne paznokcie - po tym jak się ich już pozbyłam wykupiłam chyba cała serię odżywek do paznokci i skórek z Wibo ... i wszystkie te opakowania doprowadzały mnie do frustracji , gdy tylko się kończyły - ponieważ wydobycie czegoś z dna było frustrujące z powodu właśnie za krótkich pędzelków ... A rezultaty były średnie , sama nie wiem jak je określić ....po miesiącu stosowania ledwo widoczne rezultaty - choć może na takie szkody jakie ja miałam te produkty były za słabe ,ale dla zwykłego wzmocnienia "zdrowych "paznokci będą ok .

    OdpowiedzUsuń
  3. A co do akryli to po ponad miesiącu odpadły same - a moje paznokcie były miękkie jak kartka papieru . Łykałam jakieś witaminki na mocne paznokcie i stosowałam te odżywki z Wibo - po 2 miesiącach paznokcie dopiero zaczeły odżywać i jakos do siebie dochodzić .

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Na pytania odpowiadam pod postami.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...